LG Esnek Ekran

LG Esnek Ekran Monitör

Televizyon ve akıllı telefon sektöründe sahip olduğu teknolojisini defalarca kanıtlayan LG, pazarda farklı ve öncü yatırımlarla yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Güney Koreli şirketin iddialı yeni icadı eski uzay yolu filmlerini aratmayacak cinsten, LG bu kez katlanır bir TV paneli üretti: LG Display Panel.

LG kağıt gibi esneyebilen OLED panel geliştirdi (LG Display Panel)

CES 2016 öncesi ilk teknoloji portallarında duyurulan katlanabilir OLED panelin magazin haberlerini ilk kez eylül ayında almıştık. O zamana kadar duvar kağıdı görünümlü ekran, çift taraflı 4K ekran gibi aykırı teknolojilerle karşımıza çıkan Güney Koreli üretici, yine şaşırtmadı ve yeni OLED panel teknolojisini görücüye çıkardı. Rekabetin ve gelişimin süper hızlara ulaştığı şu dönemde diğer elektronik devlerinin LG karşısına hangi ürünle çıkacakları merak konusu oldu.

Daha önce de benzer yapıda paneller geliştiren LG, bu sefer kendi teknolojisini geliştirip katlanıp bükülür panelini 18 inç boyutunda geliştirmiş. Bükülür panelle ilgili henüz ayrıntılı bilgiler vermekten kaçınan şirket ilk lansmanı ile zaten rakiplerinin çok önünde olduğunu CES te göstermiş oldu. Elimizde mevcut bilgilerle bile  panelin kullanım alanlarını düşünmek hatta sahip olma düşüncesi heyecan verici. LG’nin bunun yanında yeni nesil 4K TV’lerini de görücüye çıkarması bekleniyor. LG den yeni detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

Lg Esnek Ekran Monitör

Lg Esnek Ekran Monitör

 

esnek ekran teknolojisi

esnek ekran teknolojisi

 

admin

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.