Su Altı Heykel Müzesi Fotoğrafları

Fotoğrafçı Jason deCaires Taylor’ın girişimiyle hayata geçen ve  Meksika’da bulunan dünyanın ilk sualtı sanat müzesi hem çok ilgi çekiyor hem de deniz canlıları için yeni bir yaşam alanı sunuyor.

İngiliz heykeltıraş, dalgıç ve fotoğrafçı olan Jason deCaires Taylor  Meksika Turizm ve Kültür Bakanlığı’nın da desteği ile “Sualtı heykel müzesi” projesini hayata geçirdi. Dünyanın ilk sualtı heykel parkı Taylor ‘un ekibi ve proje ortaklarıyla oluşturulup ziyarete açılmıştır.

Su Altı Heykel Müzesi Fotoğraflarını izleyince kendinizi başka bir gezegende hissedeceksiniz. Sıradışı harika bir çalışmanın muhteşem su altı heykellerini profesyonel fotoğraf sanatçısı su altı kamerasını çok başarılı kullanmış ve sonuç tüm dünyanın takdirini kazanmış Meksika Sualtı Müzesi Fotoğrafları ortaya çıkmıştır. Muhteşem bir proje ve aylarca süren ön fizibilite çalışmalarının sonucunda su altındaki heykeller ziyaretçilerini beklemeye başlamıştı. Dünyada bir ilk olan meksika sualtı müzesi benzer sualtı heykelleriyle karşılaştırılamayacak güzellikte. Meksika sualtı müzesi için katkı sağlayan tüm girişimcileri kutluyor sizi su altında gizemli yolculuğu izlemeye davet ediyoruz.