KALBİM SENİNLE PROJESİ

Sanat dünyasının ünlü isimleri, kalp hastalıklarına karşı farkındalık yaratmak için objektif karşısına geçti. ”Kalbim Seninle” adı verilen proje kapsamında poz veren ünlüler sosyal sorumluluk adına bu projeye verdikleri destek dolayısıyla alkışı hakketmişlerdir.

Bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek için hayata geçirilen Kalbim Seninle projesine Türkiye’nin önde gelen simaları bu proje kapsamında objektif karşısına geçti. Ünlülerin katıldıkları bu projenin sergisi İstanbul’da sergilenecek olup takip eden günlerde proje diğer şehirlerde de sergilenecektir. Proje kapsamında Türkiyenin muhtelif bölgelerinde yaşayan ve Kalp sağlığı problemi yaşayan 10 çocuğumuzun tedavi ve ameliyat masrafları karşılanıp sağlıklarına kavuşturulacaktır.
Bu projeye çeşitli mesleklerden toplam 37 ünlü katkı sağlamıştır.
Kalbim Seninle sosyal sorumluluk projesini, “tüm kalbiyle destekleyip” fotoğraflanan ünlüler: (Alfabetik sıra ile) Ali Kırca, Aşkın Nur Yengi, Ayça İnci, Ayşe Kucuroğlu, Bengü, Bennu Gerede, Bennu Yıldırımlar, Berkay, Ceylan Çapa, Çağla Şikel, Çağrı Atiksoy, Defne Samyeli, Deniz Seki, Esra Erol, Feryal Gülman, Gülşen, Hamdi Alkan, Helin Avşar, Hidayet Türkoğlu, Irmak Ünal, İpek Tuzcuoğlu, İnci Türkay, İrfan Değirmenci, İsmail Özkan, Mehmet Coşkundeniz, Merve Boluğur, Nil Karaibrahimgil, Nilüfer Açıkalın, Özge Uzun Üst, Özlem Yıldız, Pınar Esen, Polat Yağcı, Saba Tümer, Sinem Öztürk, Şenay Düdek, Tolgahan Sayışman, Tümer Metin.
Proje yapımcılığı ve sanat yönetmenliğini Başak Çokan ve Selçuk Kaya’nın üstlendiği sosyal sorumluluk projesinin fotoğrafları, fotoğraf sanatçısı Merve Hasman, Hakan Akdemir ve
özel konsept fotoğrafları Yaşar Saraçoğlu’nun objektifinden çıktı.